Yükleniyor ...

Bireysel bayilik başvurusu

BİREYSEL BAYİLİK BAŞVURUSU

           Bulunduğunuz bölgede kurumsal bir yazılım bayiliği yok ise pazarlama yeteneğime güveniyorum diyorsanız.MFD yazılımdan alacağınız 2 adet program yüklü Flash bellekle belkide hayatınız en tatlı ve kolay getirisi olan bir işe ilk adımı atabilirsiniz.

         Bireysel satışta yakalayacağınız satışla özgüven kazanıp kuracağınız firma ile kurumsal bayiliğe geçebilir.Böylelikle kendi işinizin patronu olursunuz.

          Alacağınız 2 adet program yüklü Flash bellekle size hediye olarak kuracağımız internet sitesiyle (Örnek için tıklayın)  ve vereceğimiz desteklerle (destekler için tıklayın)  geleceğin mesleğine ilk adımı çok düşük maliyetle başlamış olursunuz.

         Bayilik başvurusu için aşağıdaki forumu doldurmanız yeterli size göndereceğimiz maille kendi işinizi satışınızla kendi kazancınızı belirleyebilirsiniz.

        Program içinde sadece sizin bilgileriniz bulunacağından programı kendiniz yapmış gibi destek ve müşteriye öz güven verebilirsiniz.Örnek Bayi satışlarımız

BAYİ ÖDEMESİ

   Bayilerimiz bayilik kaydında 2 adet aldığı program yüklü flash belleği sattıktan sonra kendi temin edecekleri boş flash belleklere internet üzerinden program yüklenr.Bayilerimiz bu programı satıp müşteriden ödemesini aldıktan sonra bize ücretini yolluyarak asla programa ücret ödemezler..Böylelikle program için ön ödeme yapmadan müşteriden aldıktan sonra bize ödeme yollarlar.Bayilerimiz sadece sitemizden aldığı donanım ücretlerini nakit ödemek zorundadırlar.Bu ürünler kendi ürünlerimiz olmadığından donanım ödemesi gelmeden asla kargoya ürün verilmemektedir.

200 T.L. alınan Program yüklü FLAŞ BELLEK satışını
Bursa bayisi 1500 T.L   Satış strateji:Bröşür dağıtmak ve müşterilerine 100 tl. senet yapmak
İstanbul 2. bölge bayisi 1200 T.L  Satış strateji:Bröşür dağıtmak ve ödemeyi peşin almak
Ankara çankaya bayisi 1000 T.L   Satış strateji:Bröşür dağıtmak ve 3 taksitle elden almak
Ordu ünye bayisi  750 T.L.  Satış strateji:Bröşür dağıtmak ve Nakit satış
Kocaeli gebze bayisi 1.750 T.L.   Satış strateji:Bröşür dağıtmak ve yarısı peşin yarısını 1 ay sonra almak
Denizli bayisi   999 T.L.   satmaktadır.  Satış strateji::Bröşür dağıtmak ve Kredi kartına 6 veya 9 taksit kullanmak
Aklınıza takılan her şey için çekinmeden İletişim kısmında  telefon veya mail ile bize ulaşabilirsiniz.
 
 

Etiketler

Hiçbiri