Yükleniyor ...

Sözleşmeler

SÖZLEŞMELER

LİSANS SÖZLEŞMESİ

1 - MFD Yazılım, paket programlarının, izinsiz kullanımı, kopyalanması, devri vb. tasarruf ve eylemler, 5846 sayılı Fikir  Ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu'nun 525-a,525-b,525-c maddelerine göre hukuka aykırıdır.

 DEVAMINI OKUYUN

 

MÜŞTERİ HAKLARI

1 Bu Kanunun amacı, kamu yararına uygun olarak tüketicinin sağlık ve güvenliği ile ekonomik çıkarlarını koruyucu, aydınlatıcı, eğitici, zararlarını tazmin edici, çevresel tehlikelerden korunmasını sağlayıcı önlemleri almak ve tüketicilerin kendilerini koruyucu girişimlerini özendirmek ve bu konudaki politikaların oluşturulmasında gönüllü örgütlenmeleri teşvik etmeye ilişkin hususları düzenlemektir.

DEVAMINI OKUYUN

 

GARANTİ ŞARTNAMESİ

a ) YAZILIM GARANTİSİ

1 - Garanti Süresi : Garanti süresi, Satış Sözleşmesinin imzalandığı tarihten itibaren 1 yıldır.

DEVAMINI OKUYUN

 

b ) DONANIM GARANTİSİ

1 -www.marketprogrami.net sitesinde satışa sunulmuş olan ürünlerin tamamı İTHALATÇI FİRMA garantisi altındadır.Ürünün garanti içeriğini ve süresini tamamen sağlayıcı firma belirlemektedir. MFD yazılım satın almış olduğunuz ürünlerin garanti sürecini takip ederek, teknik desteğini vermek ve oluşabilecek ürün arızalarınının giderilmesi hususunda tüketici ila sağlayıcı firma arasında köprü oluşturmaktadır.

DEVAMINI OKUYUN

 

WEB TASARIM SÖZLEŞMESİ

1 - TARAFLAR
Bir tarafta Aydınlı mahalesi sedef çıkmazı sokak no:3  tuzla - istanbul adresinde mukim MFD Yazılım  (Kısaca MFD YAZILIM  olarak anılacaktır) ile diğer

DEVAMINI OKUYUN

Etiketler

Hiçbiri